-Intencje mszalne

Zwykła

27.07.2014

8.00

Za + Edwarda Lewandowskiego, Hieronima Sworackiego zmarłych z rodziny Kamińskich i Lewandowskich.

9.45
Popowo

Za + Martę Machowiak w 10-ta rocznicę  śmierci, oraz za zmarłych: Bronisławę, Alojzego, Edmunda, Romana Jamroszczyk, Jana Spławskiego, Irenę Kunce, oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.30

Za + Waleriana w 2 -gą rocznicę śmierci, Natalię Klechów, zmarłych z rodziny Klechów, Kaczmarków, Marię, Jana Marciniaków, Anielę, Andrzeja Drożdżyńskich. Janinę Czajka, Jana Łącznego oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

28.07

18.00 W rocznicę śmierci za + Stefanię, Józefa, Franciszkę Ranke. Józefa Ciesielskiego oraz o zdrowie w rodzinie.
18.45 Za + Ernesta Jakubowskiego intencja od rodziny Wieczorków z Barchlina ul. Parkowa 18

29.07

18.00 W rocznicę śmierci za + Annę, Bolesława, Bronisławę Marachów i rodzinę Szablewskich, Mirosława Zygmanowskiego za zmarłego Władysława Krystka i Czesława Drgasa, oraz księży, którzy pracowali w naszej parafii. Do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o zdrowie dla całej rodziny.
18.45 Za + Krzysztofa Stachowskiego z okazji 30-tego dnia po śmierci oraz z okazji imienin – intencja od siostry

30.07

18.00 W rocznice śmierci Józefa, Wawrzyna Budzińskich. Janinę, Pelagię, Joannę Budzińskich. Katarzynę, Kazimierza Woźnych. Annę Danielewicz. Jerzego Wośa. Aleksandra Kozłowskiego i za zmarłych dziadków z obu stron.

31.07

18.00 W 4-tą rocznicę smierci Gertrudy Skorupińskiej, oraz za jej męża i syna Marka, rodzninę Frąckowaików, Krupków, Hałupków, Ludwika Szulca. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

01.08

18.00 Za + Aleksandra Kozłowskiego intencja od sąsiadów z Barchlina
19.15
Popowo
Za + Annę z okazji imienin oraz za Feliksa, Jadwigę, Franciszka Apolinarskich. Marięi Jana Domagalskich, dziadków Grysów, Buchwaldów oraz o dalsze łaski dla całej rodziny.

02.08

16.00
chrzest
msza św. chrzcielna.
18.00

Za + Bronisławę, Annę Marach i Bolesława Marach.

XVIII
zwykła

03.08.2014

8.00

Za Ernesta Jakubowskiego intencja zamówiona od pracowników firmy "SEZAM"

9.45
Popowo
Za + Irenę, Alojzego Pukackich. Łucję, Ludwika Wojciechowskich i za zmarłych z rodziny Pukackich i Maniów.
11.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Cecylię w rocznicę śmierci, Stanisława, Annę, Władysława Kasperskich, Helenę, Albina Leśniczaków. Ilonę Nędza, Janusza Olejniczaka, Krystynę Margat, Leokadię Skotnicką zmarłych z rodziny Adamczewskich za księzy, którzy pracowali w naszej parafii.
Print Friendly

© Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Barbary w Buczu. Projekt i wykonanie ShockMedia.

Dlaczego warto iść na pielgrzymkę? Zobacz ›