Intencje mszalne

    I   NIEDZIELA   ADWENTU   
    29.11.2015 rok


Niedziela
Adwentu

29.11.2015
  

8.00
Bucz
Za + Janusza Olejniczaka w 8-mą rocznicę  śmierci, zmarłych z rodziny, oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
9.45
Popowo
Za + Andrzeja Nowaka i zmarłych z rodziny. O spokój wieczny dla nich, oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
11.30
Bucz
Za + Ernesta Jakubowskiego za zmarłych z rodziny Gabryelów, Szawerdaków, Musiałów, Wielgusiów i za księży , którzy pracowali w naszej parafii. Oraz o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie.

Poniedziałek
30.11 
 

16.30
Popowo
Za Parafian
18.00 W 34 -tą rocznicę zawarcia związku sakramentalnego w podziękowaniu Matce Bożej i Jej Synowi Jezusowi Chrystusowi za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo w zdrowiu i życiu naszym oraz naszych dzieci i ich rodzin, a dla wnuków i wnuczki o Dary Ducha Świetego.

Wtorek
01.12

 

16.30
Popowo
Za Parafian
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za Helenę w 15-tą rocznicę śmierci, Albina Leśniczaków, Cecylię, Stanisława, Annę, Władysława i zmarłych z rodziny Kasperskich, Adamczewskich, Koniecznych, Ilonę Nędza, Janusza Olejniczaka, Krystynę Margat, Leokadię Skotnicką, Janinę Łuczak. Za księży, którzy pracowali w naszej parafii oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Środa
02.12

 

16.30
 Popowo

 
O spokój dla duszy brata Marka i mamy Gertrudy oraz Jana, Jana Kowalaszków i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
18.00 Za + Damiana Pawłowskiego w 4-tą rocznicę śmierci, Katarzynę, Edwarda, Bożenę Pawłowskich, Praksedę, Grażynę, Juliana Bemków, Tylińskich, Pawłowskich i Sikorskich.

Czwartek
03.12

 

18.00
 
W rocznicę śmierci Leona, Różę, Sylwestra Kaźmierczak, Mariannę, Władysława Sadowskich, Adriana Stachowskiego
19.15
Popowo
Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w 12-tą rocznicę śmierci, o spokój duszy dla Romana Jamroszczyka oraz za Bronisławę, Alojzego, Edmunda, Halinę Jamroszczyk, Katarzynę, Łucję, Ludwiia Wojciechowskich, Martę Machowiak, Jana Spławskiego, Mariannę, Jana Haremzów a także o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Piątek
04.12

 

16.30
 
Za + Władysławę Łupicką oraz Łupickich, Matyjaszczyków, Kaźmierczaków, Jadwige Sobolewską, Dolatów, Franciszka Ciesielskiego.
18.00
 
O radość wieczną dla Barbary oraz w intencji Bogu wiadomej.
Sobota
05.12

 
15.00
Chrzest
Z okazji chrztu świętego Filipa o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla rozwoju w łasce u Boga i ludzi oraz o wszelką pomyślność  dla rodziców i chrzestnych.
16.45
Popowo
Za + Mariana Szymańskiego z okazji imienin, Joannę, Bronisława Grysów, Leokadię, Jana, Kazimierza Szymańskich, Teresę Pawlak, Sylwestra Primla, Kamila Stróżyka, Ludwika Kasperskiego oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
18.00
Chrzest
Do Miłosierdzia Bozego o zbawienie dla Petroneli, Feliksa Kurzawy. Józefę, Stanisława Stankowiaków, Mirosławę Moder i zmarłych z rodzin Kurzawy, Stankowiaków, Baranowskich i wszystkich krewnych.

II 
Niedziela
Adwentu

06.12.2015
Odpust Parafialny

8.00
 

Za + Kazimierza, Elżbietę, Stanisława Marachów. Annę, Stefana Boków. Grazynę, Kazimierza Młynarków, Sabinę Foltyniak, Jerzego Kostrzewę, Leona Chrzanowskiego i o zdrowię i błogosławieństwo w rodzinie. 

9.45
Popowo

Za + Tadeusza, Stanisławę, Jana Kowalskich. Jadwigę, Władysława Kaczmarków i o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
12.00
 
Za Parafian.
Print Friendly


© Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Barbary w Buczu. Projekt i wykonanie ShockMedia.