V NIEDZIELA   W   OKRESIE   ZWYKŁYM

07.02.2016

8.00
Bucz
W 5-tą rocznicę śmierci Marka Łukaszewskiego, w 3-cią rocznicę śmierci Stanisława i Agatę Przybylskich i za zmarłych z rodziny Nowaczyków, Koniecznych i Przybylskich.
9.45
Popowo
Za + Alfonsa Kaźmierczaka w 4-tą rocznicę śmierci za Elżbietę, Celinę, Józefa Kaźmierczaków, Jadwigę, Antoniego, Władysława Grysów i za wszystkich krewnych zmarłych oraz o zdrowię i błogosławieństwo Boże w rodzinie.
11.30
Bucz
Za + Seweryna w rocznicę śmierci, Monikę Kaminiarz, Marcjannę w rocznicę  śmierci, Stanisława Jakielczyk, Marię, Piotra Chodkiewicz, Edmunda Piotrowskiego oraz o zdrowię dla Józefa i całej rodziny.

08.02

18.00 Za  + Olimpie i Jana Marcinkowskich, Bronisławę i Czesława Wróblewskich oraz o zdrowie i bł. Boże dla członków obu rodzin

09.02

18.00 W rocz. śm. Franciszki Praiss; za Władysława, Eugeniusza, Hilarego,  Natalię, Grażynę Praiss i Andrzeja Zapłatę.

Popielcowa

10.02

09.00

16.30        Popowo

18.00

Za + Józefa Łupickiego w rocz. śm. oraz zm. z rodziny Łupickich, Każmierczaków, Matyjaszczyków, Jadwigę Sobolewską, Dolatów, Franciszka Cisielskiego.

W 1 rocz. śm. Mariana Danek; o spokój duszy i radość wieczną oraz o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

W 3 rocz. śm. Zdzisława, Irenę, Stanisława Kudłaszyk, Anielę, Henryka Płucienniczak, Irenę, Ignacego Borkiewicz, Barbarę, Franciszka Karpińskich i zm. z rodz. Pieśniaków.

11.02

18.00 W 16 stą rocz. śm. śp. Marty Nyczki oraz o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny.

12.02

18.00 Za + Edwarda Sołtysiaka w rocz. śm. Stefanię Sołtysiak, Leona, Leokadię, Krzysztofa Stachowskich i za zm. z rodzin Sołtysiakow, Pawłoskich i Witkiewiczów
13.02

16.45

Z podzękowaniem Sercu Jezusowemu i Matce Bożej za przeżyte 80 lat z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata dla Jubilata i całej rodziny.

18.00

Do Miłosierdzia Bożego o zbawienie dusz śp. Mirosławy Moder (w 3 rocz. śm.) Feliksa, Petronele Kurzawa, Józefę, Stanisława Stankowiak, zm. z rodz. Kurzawów, Stankowiaków, Baranowskich oraz za wszystkich zmarłych krewnych.

VI Niedziela
Zwykła
14.02.2016

8.00

Za zm. Magdalenę, Józefa Jankowiak, Marianne Romana Klabę

9.45
Popowo

Za + Marię Napieralską w 35 rocz. śm. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem M. B. Wniebowziętej z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.30

15.00

Gorzkie żale i Msza św.

W rocz. śm. Eufrozyny, Stanisława Grygrów, Jolante Rimke, Piotra Kot, rodziców Kostrzewów i o zdrwie, Boże błogosławieństwo w rodzinach.

za + Jerzego Kamieniarza w 6 rocz. śm. Pelagię, Aleksandrę, Piotra Kamieniarzy, Stanisława Rydlichowskiego, Jana Mikołajczaka dziadków Szymanowskich i wszystkich krewnych.

Print Friendly

© Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Barbary w Buczu. Projekt i wykonanie ShockMedia.